Genevo

genevo_logo

GENEVO to w 100% polskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące zaawansowane technologicznie urządzenia alarmowe. 4Protection zawarło umowę na mocy której uzyskało status Autoryzowanego Dystrybutora.

Firma GENEVO założona została przez osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w branży elektronicznych urządzeń zabezpieczenia mienia i nowoczesnych technologii. Bliski kontakt z wieloma profesjonalistami zajmującymi się instalacją systemów alarmowych, pozwolił na precyzyjne zidentyfikowanie obecnych potrzeb rynku zabezpieczeń. Dlatego właśnie za główny celem firmy Genevo było wdrożenie do seryjnej produkcji zaprojektowanych przez własnych inżynierów niezawodnych, łatwych w instalacji i przyjaznych w obsłudze elektronicznych urządzeń alarmowych.

W swoich produktach Genevo skupia się na maksymalizowaniu korzyści płynących z wykorzystywania zdobyczy nowoczesnej technologii. Zintegrowany komunikator bezprzewodowy, możliwość sterowania systemem za pomocą aplikacji Android, czy graficzny, animowany interfejs użytkownika z przyjaznymi ikonami, to tylko niektóre z rozwiązań wyróżniających produkty GENEVO na tle konkurencji.

Doskonale wiadomo, jak ważna w dzisiejszych czasach jest jakość oferowanych produktów. Przemyślana konstrukcja urządzeń GENEVO oraz użyte zabezpieczenia zapewniają długotrwałą, bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo, nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji gwarantuje powtarzalność parametrów oraz trwałość urządzeń. Oprócz tego GENEVO przykłada wielką wagę do jakości wykorzystywanych komponentów – ich konstrukcje wykorzystują sprawdzone komponenty pochodzące od renomowanych dostawców. Potwierdzeniem uzyskanej dzięki temu niezawodności urządzeń GENEVO, jest wieloletnia gwarancja oferowana na wszystkie produkty GENEVO.

Misją firmy GENEVO jest dostarczanie przyjaznych użytkownikowi, niezawodnych urządzeń zapewniających poczucie bezpieczeństwa, których codzienne użytkowanie jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne.

Zapraszamy do współpracy

Zespół 4Protection