Nowy HikCentral Professional – dowiedz się więcej

Nowy HikCentral Professional to szerszy zakres
aplikacji i funkcji w jednej platformie

Nadchodzi premiera nowej wersji oprogramowania HikCentral Professional!

Ta nowa, ulepszona wersja obsługuje jeszcze szerszy zakres aplikacji dedykowanych do bezpieczeństwa i biznesu. Wszystko w jednej platformie, zarządzane za pomocą nowego, dynamicznego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

HikCentral Professional może łączyć strumienie danych z wielu systemów i być skonfigurowany do łączenia urządzeń monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych i kontroli dostępu oraz innych. Posiada również architekturę OpenAPI, co oznacza, że systemy firm trzecich mogą być łatwo włączone do scentralizowanego zarządzania różnorodnymi aplikacjami. 

Dowiedz się, jak HikCentral Professional może pomóc w zarządzaniu różnorodnymi działaniami bezproblemowo na jednej platformie. Zapraszamy 2 marca o 10:00!

O HikCentral Professional

HikCentral Professional, oprogramowanie firmy Hikvision do integracji systemów bezpieczeństwa, zostało zaprojektowane tak, aby sprostać różnorodnym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem na jednej intuicyjnej platformie. Od zarządzania indywidualnymi systemami, takimi jak monitoring wideo, kontrola dostępu, system alarmowy i nie tylko, po łączenie wielu systemów w ramach ujednoliconej architektury. Chroniąc ludzi i mienie, sprawia, że codzienne operacje są bardziej wydajne i pomaga użytkownikom podejmować wszelkiego rodzaju bardziej trafne decyzje.

USPRAWNIA OPERACJE I ZARZĄDZANIE
Dzięki świadomości o aktualnej sytuacji, którą zapewniają informacyjne pulpity nawigacyjne i interaktywne mapy elektroniczne, optymalnym rozwiązaniom podpowiadanym przez kreatory operacji oraz elastyczności panelu sterowania definiowanego przez użytkownika, możesz płynnie i sprawnie podejmować trafniejsze decyzje.
UŁATWIA WDRAŻANIE I UTRZYMANIE SYSTEMU 
Minimalne wymagania systemowe to procesor Intel i3 i 8 GB RAM, dzięki czemu można mieć własną platformę bezpieczeństwa wdrożoną przy ograniczonych kosztach sprzętowych. Ponadto, konserwacja całego systemu jest znacznie łatwiejsza dzięki wizualizacji monitorowania stanu systemu w czasie rzeczywistym.
SKALUJE SIĘ WRAZ Z ROZWOJEM FIRMY 
Dzięki elastycznej i skalowalnej architekturze, platforma może być rozbudowywana wraz z rozwojem potrzeb biznesowych. Można ją rozbudować z małego, 32-kanałowego, 8-drzwiowego systemu do ultra-dużego systemu, który łączy do 100 000 kanałów urządzeń (w trybie RSM).
UŁATWIA INTEGRACJĘ
Dzięki otwartej architekturze i serii wysoce adaptacyjnych interfejsów OpenAPI, będziesz mógł cieszyć się bezproblemową integracją z szeroką gamą systemów firm trzecich, takich jak ARC i systemy płacowe.
OBIECUJE BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ
Poczuj się bezpiecznie dzięki zaawansowanej ochronie systemu poprzez stałe szyfrowanie danych i prywatności, wraz z kompleksowymi mechanizmami nadmiarowości i odzyskiwania danych po awarii. Możesz być spokojny o ciągłość swojego biznesu.

POZNAJ FUNKCJE – POBIERZ KATALOG