O firmie

Rozwiązanie - Technologia – Bezpieczeństwo

4Protection – to nie tylko nowa nazwa i logo – to również kolejny krok naszej firmy ukierunkowany na ciągły rozwój. W ostatnich kilku miesiącach obok produktów uznanych dostawców, takich jak HIKVision, DAHUA, Roger, GENEVO, SATEL, Pulsar, EMU, Optex, poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty firmy CAME (automatyka wjazdu) oraz nowoczesny system zarządzania monitoringiem wizyjnym – AXXON. W najbliższym czasie poszerzymy ofertę o kolejnych dostawców nowoczesnych rozwiązań CCTV, systemy wizyjne detekcji dymu i płomienia oraz unikalne rozwiązania wspierające badania marketingowe oparte o analitykę zachowań klientów w sklepach.

Jesteśmy rozwijającą się innowacyjną firmą technologiczną w zakresie systemów bezpieczeństwa. Wspieramy naszych klientów i partnerów w podnoszeniu ich efektywności i realizacji ich celów.

Celem firmy 4Protection jest, aby klienci otrzymywali od nas rozwiązania i wsparcie w ramach realizowanych zadań, instalacji i projektów i aby polecali nas innym. Realizując ten cel, dążymy do zdobycia pozycji wiodącego dostawcy technologii w szerokim zakresie systemów bezpieczeństwa.

Dążymy do tego, abyśmy byli postrzegani, jako stabilny, godny zaufania partner dysponujący poważnym zapleczem w zakresie wiedzy, zasobów i możliwości biznesowych.

Gwarantujemy stabilność i wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Współpracujemy z dostawcami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem organizacyjnym.
  • Konsekwentnie inwestujemy w pozyskiwanie wiedzy i rozwój osobisty pracowników.
  • Z pomocą posiadanego doświadczenia, wiedzy oraz produktów dostarczamy naszym klientom i partnerom unikalnych korzyści biznesowych i pomagamy zdobyć przewagę konkurencyjną.

Zespół 4Protection