Program Lojalnościowy 4Protection we współpracy z programem Cashback World

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym programie lojalnościowym prowadzonym we współpracy z programem Cashback World.

 • Uczestnicy programu mają możliwość uzyskania zwrotu na swoje konto części poniesionych u nas wydatków (min. 0,5%), podobnie jak do 5% wydatków poniesionych w kilku tysiącach innych firm w Polsce i w ponad 120 tysiącach firm w innych krajach.
 • Uczestnicy programu mają dostęp do specjalnych akcji promocyjnych.
 • Dzięki programowi będziemy mogli wygodnie kontaktować się z Państwem, przesyłać informacje o nowościach, promocjach i organizowanych szkoleniach.
 • Dzięki Państwa opiniom będziemy mogli usprawnić naszą współpracę i jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.
 • Udział w programie jest bezpłatny i nie jest związany z żadnymi zobowiązaniami.

4Protection jest partnerem handlowym programu Cashback World, podobnie jak wiele dużych i znanych firm na rynku polskim, zarówno stacjonarnych: Tesco, BP, Orlen, Empik, Decathlon, Carrefour, Media Expert, Leroy Merlin, Go Sport, Biedronka, Duka, Decathlon, Żabka, Freshmarket, Douglas, Kruk, RTV Euro AGD, Wólczanka, Vistula, Globi, Hulakula, jak i internetowych: allegro.pl, zalando.pl, komputronik.pl, pyszne.pl, booking.com, gatta.pl, sephora.pl, avans.pl, deichmann.com, bonprix.pl, groupon.pl, bata.pl, euro.com.pl, adidas.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące programu Cashback World znajdują się na stronie internetowej www.cashbackworld.com/pl oraz w bezpłatnej aplikacji Cashback App.

Jak przystąpić do programu?

 • Przyjąć otrzymane zaproszenie i zarejestrować się w Programie poprzez Internetalbo w przypadku firm przez ulotkę rejestracyjną dostępną TUTAJ (należy ją wypełnić, podpisać i odesłać). Ogólne warunki umów dla uczestników programu są dostępne TUTAJ. Oświadczenie o ochronie danych osobowych jest dostępne TUTAJ.
 • Po otrzymaniu loginu i hasła, można już zalogować się w bezpłatnej aplikacji na telefon Cashback App
  lub na stronie www.cashbackworld.com/pl i korzystać z Programu.

Jak uzyskać zwrot wydatków (cashback)?

Partnerzy handlowi programu Cashback oferują różne możliwości uzyskania zwrotu części poniesionych u nich wydatków:

 • sklepy internetowe – po zalogowaniu do programu Cashback w Internecie lub w aplikacji na telefon należy odnaleźć wizytówkę danego sklepu, otworzyć ją i przejść do sklepu internetowego.
  Przykłady: pyszne.pl, booking.com, gatta.pl, sephora.pl, avans.pl, deichmann.com, bonprix.pl, groupon.pl, bata.pl, euro.com.pl, adidas.pl.
 • sklepy internetowe akceptujące tzw. eVoucher – po zalogowaniu do programu Cashback w Internecie lub w aplikacji na telefon należy kupić eVoucher (lub kilka) i użyć ich podczas normalnych zakupów w sklepie internetowym.
  Przykłady: Allegro, Zalando, Smyk, Komputronik, Douglas, Decathlon, Duka, mytaxi.
  Krótki film jak używać eVoucher https://www.cashbackworld.com/pl/evoucher

 • sklepy stacjonarne akceptujące tzw. eVoucher – w aplikacji na telefon należy kupić eVoucher i okazać w telefonie przy kasie.
  Przykłady: Go Sport, Biedronka, Duka, Decathlon, Żabka, Freshmarket, Duka, Douglas, Kruk, RTV Euro AGD
 • sklepy stacjonarne – przed zapłaceniem rachunku należy okazać swoją kartę uczestnika programu w formie papierowe, plastikowej lub elektronicznej (w aplikacji na telefon).
  Przykłady: Carrefour, Wólczanka, Vistula, Globi, Hulakula.
 • sklepy stacjonarne akceptujące bony i karty podarunkowe – przed zakupem należy zakupić bon lub kartę podarunkową, którą później można doładowywać. Ich zakup możliwy jest po zalogowaniu do programu Cashback w Internecie lub u niektórych Partnerów Handlowych. Podczas płacenia w sklepie okazuje się bon lub kartę sprzedawcy.
  Przykłady: Tesco, BP, Orlen, Empik, Decathlon, Carrefour, Media Expert, Leroy Merlin

Zwrot wydatków (cashback) przelewany jest na konto raz w tygodniu, gdy zbierze się kwota minimalna, czyli 22,50 zł. Numer konta, na które ma być przelewany cashback należy wpisać w zakładce “Moje dane” dostępnej po rozwinięciu menu po zalogowaniu na stronie www.cashbackworld.com/pl.

Punkty Zakupowe (Shopping Points – SP)

Oprócz zwrotu pieniędzy za dokonane zakupy uczestnik programu otrzymuje również Punkty Zakupowe (Shopping Points – SP), które można wykorzystać w promocjach zakupowych (Shopping Deals) uzyskując w tej sposób oszczędność podczas robienia zakupów. Ilość zebranych Punktów Zakupowych można na bieżąco obserwować na stronie internetowej programu oraz w aplikacji mobilnej, gdzie można skorzystać z promocji.

Karty paliwowe Cashback

Firmy będące uczestnikami programu mają możliwość skorzystania z kart paliwowych Cashback, dzięki którym można uzyskać zwrot części wydatków za paliwo i inne produkty na ponad 500 stacjach BP w Polsce. Karty akceptowane są również na prawie 300 stacjach Circle K. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.karta-flotowa-cashback.pl.


W przypadku pytań dotyczących programu czy problemów z jego wdrożeniem do Państwa dyspozycji jest koordynator programu pan Maciej Kijewski, tel. 607-495-868, e-mail: cashback@adres.pl


Official Partner CBW